VIDEO/ Pronari do t’i presë thonjtë qeni aktron sikur i bie të fikët

VIDEO/ Pronari do t’i presë thonjtë qeni aktron sikur i bie të fikët

10:57, 09/09/2019

Ky është momenti kur një qen përpiqet të shmangë prerjen e thonjve të tij dhe bën sikur i bie të fikëts apo shikon pronarin e tij me pinca në duar.

Një video e performancës së denjë për Oscar nga një pit bull në SH.B.A. u bë virale gjatë fundjavës pasi u shpërnda në Reddit.  

Sapo pronari afrohet pranë tij me pincat në duar ai fillon të bëjë një performancë vërtet të veçantë duke krijuar një situatë thuajse dramatike dhe duke u shtrirë përtokë dhe duke ngritur të 4 putrat në ajër.

Disa shikues e komentuan video duke e lavdëruar qenin për përpjekjen e tij të guximshme për të shmangur një moment kaq të bezdisshëm për të.

Marrë nga: dailymail.co.uk-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco