FOTO/ Kur kafshët thjesht nuk e futin dot gjuhën brenda

FOTO/ Kur kafshët thjesht nuk e futin dot gjuhën brenda

11:49, 19/07/2019

Kafshët nganjëherë mund të jenë shumë argëtuese në mënyrën e tyre dhe i tillë është edhe ky rast.

Fotografë të kafshëve në vende të ndryshme kanë mbledhur një album me fotografitë më pikante të tyre në momentin më interesant kur ato kanë bërë një gjest shumë interesant:

Kanë nxjerrë gjuhën jashtë...

E imagjinoni një iriq që ju tregon gjuhën, po një ari? Shikoni këto foto.

Marrë nga: thesun.co.uk-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco