VIDEO/ Fluturimi me klasin e parë edhe dush për pasagjerët

VIDEO/ Fluturimi me klasin e parë edhe dush për pasagjerët

12:12, 17/07/2019

Stefan ka ndërmarrë një udhëtim me një avion të klasit të parë për arsye pune nga Melburni drejt Singaporit dhe ka vendosur të filmojë në kamera këtë udhëtim për të treguar çfarë komoditetesh ofron një avion kur ndodhesh në kabinën e tij, klasi i parë.

Një menu e detajuar ku mund të zgjedhësh çfarëdolloj ushqimi të dëshiruar.

Pizhama personal dhe ndër të tjera edhe një dush ku mund të lahesh qetësisht gjatë fluturimit. Madje edhe një kolltuk i cili me pak ndihmë kthehet menjëherë në një shtrat të rehatshëm ku pajisur me syza që mbulojnë sytë gjatë gjumit mund të flihet shumë qetësisht.

Madje edhe ka drita të vogla rreth shtratit në rast se një pasagjer dëshiron të lexojë. ‘Është eksperienca më e bukur që kam provuar ndonjëherë’, tregon Stefan...

Marrë nga: dailymail.co.ko-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco