Mendon ‘të hedhë’ çorapet e pista në facebook, i ndodh e papritura

Mendon ‘të hedhë’ çorapet e pista në facebook, i ndodh e papritura

13:46, 12/07/2019

Hannah Kane shkaktoi një tronditje në Facebook dhe madje u mbyt nga një mori mesazhesh nga blerës potencialë. Ajo vendosi të bënte diçka të veçantë dhe përse jo edhe argëtuese. Të shiste çorapet e pista online dhe... ja arriti qëllimit.

Këtë sfidë e mendoi teksa kthehej një ditë nga puna për në shtëpi. Një palë çorape të zeza madje edhe të pista të cilat ajo i kishte veshur një ditë të tërë në punë dhe madje pas punës kishte dalë edhe për vrap me po ato çorape.

Postimin e bëri të plotë duke vendosur edhe akantin e llogarisë së saj ku do të bëhej pagesa.

E mahnitshme sa shumë reagime pati ky postim dhe ja arriti qëllimit blerësi doli dhe e reja bëri paketimin e çorapeve gati për t’i dërguar në destinacion.

Blerësi patjetër ishte i gjinisë mashkullore dhe kur Hanne e pyeti se përse i donte këto çorape ai u përgjigj: ‘Një vajzë e re me këmbë të bukura përse unë nuk duhet t’i nuhas ato’?

Marrë nga: mirror.co.uk-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco