Lajmi i fundit

Shkodër/ Qëllohet me armë zjarri ish-kryetari i Komunës së Velipojës

Emrat më të pëlqyer nga prindërit për fëmijët në 2019-ën

Emrat më të pëlqyer nga prindërit për fëmijët në 2019-ën

13:58, 25/06/2019
A+ Aa A-

Faqja e prindërve 'Baby Centre' ka bërë disa kërkime në emrat më të njohur të zgjedhur nga prindërit në 2019 për foshnjat e tyre të porsaardhura në jetë dhe i ka ndarë ata sipas gjinisë në emra meshkujsh dhe femrash. Nga ‘Game of Thrones’ Maisie Williams, e cila luan Arian, dhe Emilia Clarke, që luan Daeneris, të dy dukeshin qartë me të dy emrat që shfaqeshin në listë.

Ndërkohë emrat e karaktereve Tirion dhe Theon u rritën në popullaritet dhe 2019 madje ka parë një regjistrim për kombinimin e karakterit të dyfishtë të Aria Cersei.

Image

Emra vajzash                                                                                                 

Olivia, Sofia, Lili, Ava, Mia, Izla, Amelia, Freia, Izabela, Emili, Aria, Evi, Greis, Ella, Ivi, Uillou, Sharlot, Elsi

Image

Emra djemsh

Muhamed, Noah, Xhorxh, Oliver, Çarli, Herri, Leo, Artur, Xhek, Fredi, Xhakson, Ethan, Jakob, Teo, Oskar, Alfi, Henri, Arçi, Xhoshua, Tomas

Marrë nga: mirror.co.uk-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco