FOTO/ Hoteli i vreshtit, ku pushuesit mund të kalojnë natën në fuçi vere ‘luksoze’

FOTO/ Hoteli i vreshtit, ku pushuesit mund të kalojnë natën në fuçi vere ‘luksoze’

12:26, 16/06/2019

Fuçitë gjigante të verës janë shndërruar në dhoma hoteli luksoze dhe janë vendosur në zemër të një vreshti.

Dashuruesit e verës mund të dëshirojnë të shkojnë në Portugali për pushimet e tyre të ardhshme, ku një hotel vreshtash ofron disa akomodime të çuditshme të cilat ndodhen bë Douro të Portugalisë dhe ka shndërruar një seri të fuçive gjigante të saj të verës në dhoma hoteli komode dhe tërheqëse, kështu që mund të flini në zemër të vreshtit.

Fuçitë e verës janë të vendosura në mes të vreshtit që do të thotë se mysafirët mund të hapin dyert dhe të gëzojnë pamje të pakrahasueshme të peizazhit që të lë pa frymë.

Brenda, ka gjithçka që ju nevojitet për një qëndrim të rehatshëm; një krevat dopio të madh, një dush, lavaman dhe tualet.

Marrë nga: mirror.co.uk-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Kermilli I vreshtit16/06/2019 23:52

Super ide

Shto koment

Denonco