FOTO/ 20 raste kur njerëzit nuk mund t'u besonin syve të tyre teksa prisnin në trafik

FOTO/ 20 raste kur njerëzit nuk mund t'u besonin syve të tyre teksa prisnin në trafik

09:01, 17/05/2019

Nëse jeni mbërthyer në trafik dhe nuk keni asgjë tjetër për të bërë veçse të shikoni shoferët e tjerë përreth jush ose peizazhin anë e mbanë do të habiteni shumë kur të shikoni pamje komplet të çmendura vërdallë.

Dhe nuk do të ishit i pari. Shoferët nga e gjithë bota kanë ndarë fotot në internet për gjërat më të paharrueshme që kanë parë dhe janë pamje mbresëlënëse.

Më poshtë disa nga fotot e ndara në rrjetet sociale dhe duken jo pak argëtuese:

PASION I MADH PËR ROMËN ANTIKE Image

NJË ZOMBI NË RRUGË MBRAPA NJË MAKINEImage

NJË I VDEKUR APO ZOMBI SI PASAGJER NË MAKINËImage

E MOSHUARA QË KAPET PAS NJË MAKINE PËR TË UDHËTUARImage

NJË GALERI E PLOTË E FOTOGRAFIVE 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco