VIDEO/ Njëbrirëshi prej tullumbace shpëton disa vajza nga mbytja

VIDEO/ Njëbrirëshi prej tullumbace shpëton disa vajza nga mbytja

15:10, 01/05/2019

Policia e Minesotës shpëtoi mrekullisht disa persona të mbërthyer në një unikorn të fryrë në një liqen lokal.

Zyra e Sherifit të Qarkut Chisago ndau videot e katër grave të bllokuara në barërat e këqija, ndërsa ata mbanin një njëbrirësh prej tullumbace të bardhë të fryrë dhe e dekoruar me ngjyra ylberi.

"Duke vozitur pranë një liqeni lokal, ne kemi vërejtur një grup femrash në një unikorn ylber të mbërthyer në barërat e këqija ... dhe kanë mbetur gjatë të bllokuara atje", shkroi zyra e Sherifit.

Me pak përpjekje ata arritën të sjellin në breg kamardaren me vajzat të cilat shpëtuan mrekullisht.

Përkundër situatës, grupi qeshi pasi zëvendës Scotty Finnegan i hodhi atyre një litar dhe filloi të tërhiqte ato.

Dhe një situatë e cila përfundoi pozitivisht dhe më së miri ka ngjallur jo pak gëzim në njerëzit që kontribuan në shpëtimin e tyre. 


Marrë nga: notizie.delmondo.info- Përgatiti F.H, SYRI.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco