E mitura shqiptare ngacmohet seksualisht nga një 30-vjeçar grek, arrestohet autori

E mitura shqiptare ngacmohet seksualisht nga një 30-vjeçar grek, arrestohet autori

10:45, 10/06/2023
A+ Aa A-

 

Një 17-vjeçare shqiptare akuzon një 30-vjeçar grek për ngacmim seksual, i cili është arrestuar.

Ngjarja ka ndodhur më datë 9 qershor në Pire, rreth orës 21:15. Mediat greke shkruajnë se 30-vjeçari i është afruar të miturës shqiptare dhe e ngacmuar seksualisht duke bërë veprime të pahijshme.

Pas denoncimit të 17-vjeçares, efektivë të kanë arritur të lokalizojnë 30-vjeçarin dhe e kanë vënë në pranga.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco