Tragjike/ Gruaja hidhet nga pallati në 'Don Bosco', humb jetën

Tragjike/ Gruaja hidhet nga pallati në 'Don Bosco', humb jetën

23:28, 13/08/2022
A+ Aa A-

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë, në zonën e njohur si “Don Bosco”, pranë shkollës “Qazim Turdiu”.

Nga dëshmitarët nga vendngjarja mësohet se një grua e paidentifikuar është hedhur nga kati i tretë i një pallati dhe ka ndërruar jetë.

Nuk dihen ende detaje në lidhje me ngjarjen, por policia ka rrethuar zonën.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco