Aksident në Kurbin, makina del nga rruga dhe përfundon në kanal, rëndë dy të rinj

Aksident në Kurbin, makina del nga rruga dhe përfundon në kanal, rëndë dy të rinj

16:39, 18/05/2022
A+ Aa A-

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak çaste më parë në aksin rrugor, Laç-Mamurras. 

Mësohet se një automjet tip 'Benz' ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal duke u përmbysur. 

Dy persona kanë mbetur të plagosur rëndë, të cilët janë dërguar me urgjencë në spitalin e Traumës, në Tiranë. 

Vijojnë hetimet nga ana e policisë për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco