Lajmi i fundit

Foltorja i përgjigjet Bashës: Halli i demokratëve, pazaret e tua me Ramën

Makina përplas motorrin në Durrës, një person i lënduar

Makina përplas motorrin në Durrës, një person i lënduar

18:01, 18/10/2021
A+ Aa A-

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Durrës ku si pasojë ka mbetur një person i plagosur.

Sipas policisë, mjeti tip “Volkswagen” me drejtues mjeti M. D., u aksidentua me motomjetin tip “Dajange” drejtuesi shtetasin R. K., i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Durrës/ Informacion paraprak

Me datë 18.10.2021 rreth orës 17:05 në rrugën Katund i Ri, Durrës është përplasur mjeti tip “Volkswagen” me drejtues mjeti M. D., me motomjetin tip “Dajange” drejtuesi shtetasin R. K., i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco