Tiranë/ Zjarr i madh në Katundin e Ri, flakët rrezikojnë banesat e bizneset

Tiranë/ Zjarr i madh në Katundin e Ri, flakët rrezikojnë banesat e bizneset

18:49, 27/09/2021
A+ Aa A-

Një zjarr i madh ka rënë në zonën e Katundit të Ri në Tiranë këtë pasdite, ku flakët kanë avancuar drejt banesave. .

Zjarrfikësja dhe policia ndodhen në vendin e ngjarjes, kur ndërkohë banesa dhe biznese që ndodhen pranë rrezikohen prej tyre.

Lajmi në vijim…

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco