I plagosuri në Shkodër në kërkim për vrasje, burimet: RENEA e çoi në spital…

I plagosuri në Shkodër në kërkim për vrasje, burimet: RENEA e çoi në spital…

09:03, 25/07/2021
A+ Aa A-

Një person është plagosur me armë zjarri në Shkodër.

Mesohet se ai ishte person në kërkim dhe është plagosur gjatë një aksioni që RENEA ka zhvilluar gjatë natës në kryeqendrën e veriut të vendit.

E ndërsa ende nuk dihet zyrtarisht se kush e qëlloi, efektivët e RENEA-s e kanë dërguar fillimisht në spitalin e Shkodrës, shkruan abc news, dhe më pas drejt Tiranës te “Trauma” pasi është në gjendje të rëndë për jetën si pasojë e plagëve që ka marrë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco