Operacioni 'blic' në Elbasan, arrestohen 3 persona

Operacioni 'blic' në Elbasan, arrestohen 3 persona

19:52, 21/07/2021
A+ Aa A-

Sektori i Antikrimit dhe Antidrogës ka nisur një operacion të beftë sot në Elbasan.

Burime konfidenciale konfirmojnë se ky operacion zhvillohet në kuader të disa informacioneve nga agjenci partnere, për elementë kriminal, që operojnë në fushën e trafikut të lëndëve narkotike dhe trafikut të qenieve njerëzore.

Bëhet me dije se janë shoqëruar në komisariat 3 persona.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco