Makina merr para dy këmbësoret në bulevard, dërgohen në spital

Makina merr para dy këmbësoret në bulevard, dërgohen në spital

21:17, 19/06/2021
A+ Aa A-

Mbrëmjen e sotme, një makinë ka përplasur dy këmbësore në bulevardin ‘’Migjeni’’ të  Tiranës.

Sipas njoftimit të policisë, drejtuesi Z.T, ka marrë përpara dy kalimtaret R.N, dhe F.J. Ato janë dërguar në spital dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/ Informacion paraprak

Më datë 19.06.2021, rreth orës 19:50, tek bulevardi “Migjeni”, mjeti me drejtues shtetasin  Z. T.,  ka aksidentuar 2 këmbësore me iniciale R.N dhe F.J, të cilat ndodhen në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi Hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco