Përfshihet nga flakët një banesë në Elbasan

Përfshihet nga flakët një banesë në Elbasan

18:06, 19/06/2021
A+ Aa A-

Mesditën e sotme, një banesë pranë konviktit të Elbasanit është përfshirë nga flakët.

Mësohet se në vendin e ngjarjes ndodhen forcat e policisë dhe ato zjarrfikëse.

Nuk dihet ende shkaku i zjarrit apo dëmet që janë shkaktuar./ abcnews/ 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco