FOTO+EMRI/ Covid i merr jetën regjisorit të mirënjohur korçar

FOTO+EMRI/ Covid i merr jetën regjisorit të mirënjohur korçar

21:31, 25/02/2021
A+ Aa A-

Ndërron jetë nga Covid 19 aktori dhe regjisori i famshëm korçar Naum Tërova.

Mësohet se artisti ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme.

Ai ishte i shtruar prej disa ditësh gjendje të rëndë në pavionin e pmeumologjisë pranë spitalit Korçë ku trajtohen personat me Covid19.

Naum Tërova është babai i N/kryetares së bashkisë Korçë Benila Terova. 

    © SYRI.net

    Lexo edhe:

    Komentet

    Shto koment

    Denonco