Nuk ndryshojnë masat anti-Covid, ja deri kur do të vazhdojnë

Nuk ndryshojnë masat anti-Covid, ja deri kur do të vazhdojnë

11:14, 25/02/2021
A+ Aa A-

Komiteti Teknik i qeverisë ka vendosur që të vazhdojë me masat e marra që prej dy javësh.

Pas një raportimi të shpejtë të anëtarëve të komitetit, ata janë shprehur se kanë shënuar rënie numri i rasteve të reja dhe incidencës.

Kryetarja e Komitetit Mira Rakacolli është shprehur se masat do të vazhdojnë edhe për 2 javë të tjera.

Nuk është kërkuar marrja e asnjë mase të re.

Do të vazhdohet me mbylljen nga ora 20:00 deri në orën 06:00 të mëngjesit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco