Dëbora zbardh Krujën, temperaturat nën zero

Dëbora zbardh Krujën, temperaturat nën zero

08:37, 18/01/2021
A+ Aa A-

Gjatë natës ka patur reshje dëbore në Krujë.

Sasia e rënë nuk ka qenë e madhe por kjo ka mjaftuar që kruja te mbulohet me.petkun e bardhë.

Temperaturat kanë rënë ndjeshëm. Ka prezencë akulli nëpër disa rrugë i cili vështirëson qarkullimin, dhe asnjë masë nuk është marrë nga ana e bashkisë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco