Gjendet e pajetë në banesë një grua, dyshimet e para

Gjendet e pajetë në banesë një grua, dyshimet e para

22:20, 25/09/2020

Një grua është gjendur e pajetë këtë mbrëmje në banesën e saj.

Nuk dihen rrethanat e ngjarjes, në të cilat ka ndërruar jetë gruaja e cila nuk është identifikuar.

Policia ka gjetur trupin e pajetë që është transportuar në morg, ndërsa në banesë ka qenë edhe një fëmijë i cili ishte në jetë dhe është çuar në pediatrinë e Pogradecit.

Vetëm një muaj më parë ka vdekur edhe bashkëshorti i gruas që u gjet pa jetë këtë mbrëmje.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco