Trafikantët e drogës breshëri plumbash mbi policinë në Krujë

Trafikantët e drogës breshëri plumbash mbi policinë në Krujë

13:10, 17/09/2020

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në malësinë e Krujës.

Trafikantët e drogës dhe mbjellësit e hashashit kanë qëlluar me armë në drejtim të Policisë lokale që ishte nisur kontrolle.

Mësohet se në drejtim të vendit të ngjarjes janë  nisur me urgjencë forcat RENEA.

Deri më tani nuk raportohet për njerëz të plagosur nga të shtënat me armë, ndërsa nuk ka asnjë njoftim zyrtar nga ana e bluve. /Faxweb

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco