EMRI/ Koronavirusi i merr jetën elektricistit 28-vjeçar

EMRI/ Koronavirusi i merr jetën elektricistit 28-vjeçar

11:43, 03/08/2020

Një djalë i ri, vetëm 28-vjeç, është bërë viktima e radhës e koronavirusit në vend. Mësohet se ai quhet Anton Çuni.

Lajmin e bën me dije në Facebook, OSHEE e Shkodrës, e cila ka publikuar dhe foton e të riut. Antoni punonte elektricist dhe nuk i ka bërë dot ballë betejës me virusin e rrezikshëm.

Postimi në rrjetet sociale nga OSHEE Rajoni Shkodër

Virusi nuk njeh moshë, aq më tepër profesion… Padrejtësisht i mori jetën kolegut tonë, elektricistit 28-vjeçar, Anton Çuni. Me hidhërim të madh, të pikëlluar, i shprehim ngushellime të sinqerta familjes, të afërme dhe miqve. U prehtë në paqe.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco