Aksidenti i rëndë: Vdes 14-vjeçari me biçikletë në Tiranë

Aksidenti i rëndë: Vdes 14-vjeçari me biçikletë në Tiranë

18:13, 02/08/2020

Një aksident i rëndë u shënua në orët e pasdites në Tiranë. Një 14-vjeçar humbi jetën pasi u përplas nga një makinë. Ai ishte me biçikletë kur u përplas nga një mjet.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 02.08.2020, rreth orës 17:00, në Farkë, mjeti me drejtues shtetasin I.Z., ka aksidentuar biçiklistin e mitur me iniciale A. L, 14 vjeç, i cili si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë në spital.

Drejtuesi i mjetit u shoqërua në ambientet e Komisariatit Nr.1, për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco