Makina aksidenton motorin në autostradë, plagoset drejtuesi

Makina aksidenton motorin në autostradë, plagoset drejtuesi

16:01, 11/07/2020

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e mesditës në autostradën Tiranë-Durrës.

Policia sqaron se aksidenti ka ndodhur rreth orës 13:56.

 “Mjeti me drejtues A.T., ka aksidentuar një drejtues motorri ende të paidentifikuar, i cili është dërguar menjeherë në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve”.

Më datë 11.07.2020, rreth orës 13:56, në autostradën Durrës-Tiranë, mjeti me drejtues A.T., ka aksidentuar një drejtues motorri ende të paidentifikuar, i cili është dërguar menjeherë në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco