Tre makina përfshihen në aksident në Shëngjin, tre persona të plagosur

Tre makina përfshihen në aksident në Shëngjin, tre persona të plagosur

16:27, 04/07/2020

Një aksident ku janë përfshirë 3 makina ka ndodhur pak minuta më parë në Shëngjin.

Sipas informacioneve paraprake, 3 persona kanë mbetur të plagosur, ndërsa ende nuk dihet gjendja e tyre shëndetësore.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco