Iu bëri pritë dy vëllezërve Haxhia në Durrës, kush është i dyshuari kryesor për vrasjen. Emri

Iu bëri pritë dy vëllezërve Haxhia në Durrës, kush është i dyshuari kryesor për vrasjen. Emri

11:19, 03/07/2020

Ka zhvillime të reja në hetimet për vrasjen e dy vëllezërve Haxhia në qytetin e Durrësit. Mësohet se një nga personat që dyshohet si kryesor i kësaj ngjarje është Talo Çela, i cili nuk është një emër i panjohur për policinë.

Çela ka qenë në kërkim dhe për një ngjarje tjetër të bujshme, siç ishte grabitja e 9 Prillit në Rinas. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

gjergji thimio03/07/2020 14:11

goxha artikull, mezi e lexova

Shto koment

Denonco