VIDEO/ E frikshme në Kamëz! Makina 'fluturon' bashkë me shoferin

VIDEO/ E frikshme në Kamëz! Makina 'fluturon' bashkë me shoferin

16:32, 19/06/2020

Aksidentet rrugore vijojnë të jenë një problem shqetësues për Shqipërinë ku çdo vit numërohen dhjetëra të vdekur dhe qindra të plagosur.

Euronews Albania ka siguruar pamjet filmike të një aksidenti në zonën e Kamzës i cili ka ndodhur pasditen e djeshme. Një automjet duket teksa “fluturon” në korsinë tjetër.

Shoferi i saj, një 20 vjeçar mori vetëm disa lëndime të lehta ndërsa automjeti tjetër që shkaktoi aksidentin mësohet nga burime nga policia së është larguar nga vendngjarja dhe është shpallur në kërkim.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco