VIDEO/ Makina përmbys në rrugë, shpëton shoferi

VIDEO/ Makina përmbys në rrugë, shpëton shoferi

10:45, 19/06/2020
A+ Aa A-

Një ngjarje  rëndë është rregjistruar gjatë ditës së sotme në Pogradec.

Një aksident në aksin Pogradec – Lin ku  mjeti tep fuoristradë humbi kontrollin dhe përmbyset dhe është përmbysur rrugë. Sipas informaiconeve paraprake ka vetëm material.

Shoferi ka shpëtuar mrekullisht pa dëmtime edhe pse makina është kthyer përmbys. /Syri.Net/

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco