Durrës, gjendet i vdekur një 25-vjeçar pranë ish-hotel Vollgës

Durrës, gjendet i vdekur një 25-vjeçar pranë ish-hotel Vollgës

07:03, 02/06/2020
A+ Aa A-

Policia ka gjetur të vdekur një 25-vjeçar në lagjen nr 1. pranë ish-hotel Vollgës. Dyshohet se i riu është emigrant sirian.

Rrotull trupit të tij kishte njolla gjaku.

Policia ka nisur hetimet për të zbuluar identitetin e viktimës dhe rrethanat e vdekjes.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco