Avdylët sherr në burgu, futen në izolim

Avdylët sherr në burgu, futen në izolim

12:31, 29/05/2020
A+ Aa A-

Pas një sherri në paraburgim mes anëtarëve të grupit Avdylaj një Italiani dhe policisë, drejtori i Përgjithshëm i Burgjeve ka urdhëruar izolimin e tyre në sektorin e posaçëm.

Ndërkohë, vendimet e drejtorit të Burgjeve do të shqyrtohen nga Gjykata e Tiranës, nëse janë në përputhje me ligjin.

Seanca pritet të zhvillohet ditën e sotme në orën 14:00.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco