VIDEO/ Përmbyset në rrugë furgoni i policisë bashkiake

VIDEO/ Përmbyset në rrugë furgoni i policisë bashkiake

09:43, 21/05/2020

Mendohet se për shkak të reshjeve ka devijuar dhe është përplasur nje fugon i policisë bashkiake të qytetit të Durrësit.

Ngjarja ka ndodhur mengjesin e sotshëm

Ndërkohë që burimet nuk raportojnë për të lënduar por vetëm për dëme materiale.

Në furgon ishin 4 persona ku fatmirësisht janë jashtë rrezikut për jetën. Vetëm njëri prej tyre ka pësuar lëndime të lehta në gjoks.

a devijuar rrugen per shkak te reshjeve, ky ka qene shpjegimi I informacion beve te para nga vendngjarja./Syri.net/

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco