FOTO/ Dyndje në qytete: Asnjë s'e vret mendjen se mund të jetë viktima e ardhshme

FOTO/ Dyndje në qytete: Asnjë s'e vret mendjen se mund të jetë viktima e ardhshme

13:40, 28/03/2020

Këto janë dyndjet e njerëzve në disa qytete të vendit sot, nëpër tregje. Pamjet më të trishta vijnë nga Shkodra, ku duket se askush nuk e vret mendjen se mund të jetë viktima e ardhshme e koronavirusit.

FOTO NGA SHKODRA, BERATI DHE DURRESI

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco