FOTO/ Marsida mesazhe dashurie në Facebook, ja çfarë shkruan

FOTO/ Marsida mesazhe dashurie në Facebook, ja çfarë shkruan

12:39, 17/10/2019

Marsida Qatja, 30 vjeçarja që prej disa ditësh është përfolur si molla e sherrit për krimin e ndodhur në Kavajë, ku një person mbeti i vdekur dhe një i plagosur.

Ajo ka publikuar një mesazh dashurie në rrjetet sociale.

Në foton e publikuar nga Qatja shihen fjalë zemre të dërguara nga një person që i kërkon Marsidës të marrë pasaportat dhe ta takojë.

Personi në fjalë, nuk ka harruar ti shpreh dashurinë që ndjen për të.

‘Nëse mendon se më do, merr pasaportat dhe të pres në takim, po pres dhe letra nga ty, të më shkruash për të gjitha, për dashuri dhe për situatën, të vërteta.

Jeta pa ty do ishte e kotë. Unë të dua shumë dashuria ime. Le të gaboj në ndjenjën time, por ti je fryma ime,’ shkruhet në mesazhin e publikuar nga Marsida Qatja.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco