‘Vollga’, Prokuroria pushon hetimet për Emiljano Shullazin

‘Vollga’, Prokuroria pushon hetimet për Emiljano Shullazin

13:22, 03/09/2019

Në lidhje me çështjen “Vollga”, Prokuroria e Tiranës ka pushuar hetimet në lidhje me Emiljano Shullazin.

Hetimet janë mbyllur edhe për Ylvi Beqajn dhe tre gjyqtarë të tjerë.

Gjyka ka pranuar kërkesën e prokurorisë për pushimin e hetimeve.

Ai ishte dënuar për gjobëvenje.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Daj Jaku03/09/2019 13:56

E Drama është kryeministër i Shqipërisë. Emiljano Shullazi është komandanti i E Dramës Sipas jush kush është më i forti?

Shto koment

Denonco