VIDEO/ Policia britanike i rrethon hyrjen, shqiptari hidhet nga dritarja e apartamentit

VIDEO/ Policia britanike i rrethon hyrjen, shqiptari hidhet nga dritarja e apartamentit

21:30, 10/07/2019
A+ Aa A-

Një i ri nga Elbasani që pikasi arrestimin nga Policia Britanike ka zgjedhur të hidhet nga dritarka për ti shpëtuar arrestimit.

Ai ishte në kërkim nga Policia për trafik droge ndërsa Policia po përpiqej të kontrollonte banesën e tij në Sheffild.

Personi në fjalë dyshohet se ishte në kërkim për trafik droge dhe Policia po kontrollonte banesën e tij në Sheffield.

Shqiptari nga Elbasani theu xhamin e dritares së tij në katin e dytë të banesës.

Edhe pse u hodh nga dritarja, shqiptari nuk mundi të shpëtojë.

Ai pësoi lëndime të lehta teksa u hodh në trotuarin e rrugës ku edhe u arrestua.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Mehmet Ismaili11/07/2019 14:15

Kush Ka pesuar demtime te lehta more ju gazetare arsleaker dhe mendje lehte servila ,Ku e dini juve saktesisht cfar demtimesh Ka me u gjuajt nga 2 Kate dhe me rene ne pllaka ne toke??Ku e dini juve arsyen se do arrestohej per Droge ??Sepse CDO arrestim ose fatkeqesi ketu e lidhin me driven per te zhdukur gjurne dhe per te mbyllur ceshtjen.A e pare sa police ishin per te arrestuar nje person dhe kur ai ta per toke ju versulen si kafshe kjo nuk eshte professional izem o Gazetare o servila ??Pse ju serviloseni Botes??Pak rendesi Ka se cila polici e cilit vend vepron.Behuni te shkathet pasqyroni realitetin ashtu sic eshte mbroni tuajin dhe mos folni kot se Neve qe jetojme ketu ne Angli e dijme mire se cfar eshte ???TURP te Jeni juve gazetar servila.

Shto koment

Denonco