VIDEO/ Kush është mësuesi që humbi jetën sot me parashutë në Dibër

VIDEO/ Kush është mësuesi që humbi jetën sot me parashutë në Dibër

19:46, 14/06/2019

Gëzim Elezi, 30 vjeç, humbi jetën sot në “Majën e Zimurit” në Malësinë e Dibrës, gjatë një momenti fluturimi me parashutë.

Sipas të dhënave të Policisë së Dibrës, shkak për aksidentin është bërë era e fortë e cila ka zhvendosur parashutën duke bërë që drejtuesi i saj të humbasë kontrollin.

Gëzim Elezi ishte mësues në shkollën profesionale të qytetit të Peshkopisë dhe ishte i pasionuar pas fluturimit.

Siç shikohet edhe në këtë video, në një nga momentet e fluturimit me parashutë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco