I bëjnë eko të burgosurit  që vinte nga leja, në stomak kishte….

I bëjnë eko të burgosurit që vinte nga leja, në stomak kishte….

10:50, 19/05/2019

22 doza kanabis dhe 4 telefona janë kapur nga policia mëngjesin e sotëm.

Materialet u sekuestruan pas  tentativës së një të burgosuri për t’i marrë me vete në qeli.

I burgosuri, i cili po kthehej nga leja për në qeli tentoi t’i fshihte dozat e kanabisit duke i gëlltitur mirëpo nuk ia ka arritur dot t’ju shpëtoi kontrollit të policëve.

Sipas burimeve droga të dënuarit iu gjet pas ekos së bërë në burgun e Korçës, ndërkohë pas kontrolleve në qeli, të burgosurit me iniciale B.L, iu gjetën 4 celular.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco