PAMJET që po bëjnë xhiron e rrjetit/ Pije, muzikë dhe euro, shqiptarët 'e djegin' edhe brenda burgut grek

PAMJET që po bëjnë xhiron e rrjetit/ Pije, muzikë dhe euro, shqiptarët 'e djegin' edhe brenda burgut grek

20:13, 23/03/2019

Burgjet greke janë të tejmbushura me të dënuar shqiptarë, të cilët herë pas here bëhen pjesë e lajmeve të kronikës dhe jo vetëm.

Pamje të pazakonta janë publikuar nga mediat greke, në të cilat disa të dënuar shqiptarë në burgun e Koridhallos shihen teksa kërcejnë brenda qelive, ndërsa dëgjojnë muzikë dhe numërojnë shuma të mëdha parash.

E gjithë skena e tyre është transmetuar live në rrjetet sociale si dhe nuk kanë munguar komentet nga miqtë, të afërmit apo edhe familjarët e tyre teksa i kanë ndjekur përmes rrjeteve sociale.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Saranda24/03/2019 07:13

Epo te jesh ne burg e te krekosesh sikur ke ben ndonje aritje te marhe ne jete vetem ne mud ta bejme..... Vjrdhim perdhunojme shesim drog dhe jemi krenar qe jrmi ne burg....O INJORANCA SHQIPTARE. LUM SI NE......

Shto koment

Denonco