VIDEO-FOTO/ 4 makina përplasen te 'Ura e Tapizës', bllokohet aksi Tiranë-Fushë Krujë

VIDEO-FOTO/ 4 makina përplasen te 'Ura e Tapizës', bllokohet aksi Tiranë-Fushë Krujë

20:52, 18/02/2019

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në vendin e quajtur “Ura e Tapizës”.

Sipas informacioneve të para, 4 makina janë përplasur me njëra-tjetrën, por fatmirësisht pasagjerët kanë marrë vetëm dëmtime të lehta.

Si pasojë e aksidentit, është bllokuar qarkullimi nga Tirana në drejtim të Fushë Krujës dhe anasjelltas, ndërsa rradha e mjeteve është mbi 5 km.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment