FOTO/ Arrestohen 2 persona, u kapën me 2 çanta me drogë. Emrat

FOTO/ Arrestohen 2 persona, u kapën me 2 çanta me drogë. Emrat

20:46, 12/01/2019

FNSH e Gjirokastrës kap dy çanta me lëndë narkotike të dyshuar kanabis. Çantat u kapën në afërsi të vijës së gjelbër pranë Postës së vjetër të Mullirit pranë Kakavijës.

Në pranga kanë rënë dy shtetas Armando Armaçi, 30 vjeç nga Kuçova, banues në Ksamil dhe Theodhori Lici nga fshati Grapsh, Dropull, 30 vjeç.

Rreth orës 17:00, të ndaluarit janë konstatuar nga shërbimet e FNSH që patrullojnë kufirin e gjelbër në këtë zonë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco