FOTO/ Godet sërish Rudina Magjistari! Shikoni çfarë ka bërë këtë herë!

FOTO/ Godet sërish Rudina Magjistari! Shikoni çfarë ka bërë këtë herë!

22:40, 13/09/2017

Moderatorja Rudina Magjistari gjithnjë është vënë në qendër të “sulmeve” për shkak të lapsuseve të saj gjatë emisionit.

Ajo është shfaqur edhe sot si çdo ditë në transmetimin e programit të pasdites. Por një teleshikues i vëmendshëm ka kapur një detaj, që i ka bërë përshtypje tek duart e moderatores së njohur.

Rudina duket se e ka pasur me nxitim sot dhe nuk është kujdesur, që manikyri i saj të ishte ashtu siç duhej, duke e lënë një gisht të palyer./JOQ/

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment