FOTO-VIDEO/ Capital T ft 2Po2 sjellin këngën ‘Ulu’, një goditje për reperët rivalë

FOTO-VIDEO/ Capital T ft 2Po2 sjellin këngën ‘Ulu’, një goditje për reperët rivalë

17:03, 13/09/2017

Vetëm pak minuta më parë dy artistët e njohur Capital T e 2PO2 kanë publikuar projektin e tyre të radhës.

Këtë e ka bërë të ditur reperi Capital T përmes disa imazheve, që ka publikuar në llogarinë e tij në Instastory.

“Ulu”, titullohet kënga më e re nga dyshja e njohur. Teksi dhe melodia janë realizuar nga vetë reperët. 

Kjo është një këngë pak më “gangsta” e reperëve, nëpërmjet të cilës Capital T dhe 2PO2 thumbojnë për rivalët e tyre, ose më saktë mund të konsiderohet një goditje pikërisht për këta të fundit.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment