FOTO/ Të gjithë mendojnë se kjo ‘seksbombë’ është pornostare

FOTO/ Të gjithë mendojnë se kjo ‘seksbombë’ është pornostare

00:01, 13/09/2017

Modelja nga Louisiana, Lindsey Pelas është femra më hot që mund ta gjeni në instagram. Ajo nuk shkon pothuajse ditë, që nuk publikon një fotografi që tërheqë vëmendje tek meshkujt.

Pelas, tashmë 26-vjeçare nuk heziton në asnjë çast t’i shfaqë asetet e saj të buta, të cilat me thënë të drejtën i ka me bollëk.

Ajo e ka një pjesë të zhvilluar të trupit, që shumica e grave vetëm mund ta ëndërrojnë, por modelja në instagram ka pretenduar se gjinjtë e saj gjigantë janë më shumë një mallkim, sesa një bekim.

Modelaj e Playboy thotë se asaj i duhet të ‘buzëqesh nga dhimbja’ sa herë shkrep fotografitë e saj, sepse gjinjtë e saj të mëdhenj, të cilët peshojnë rreth 11 kilogramë, po i shkaktojnë dhimbje të forta në shpinë.

Modelja, e cila e përshkruan veten si ‘gjenetikisht e bekuar’, ka thënë se masazhet dhe shtendosjet e ndihmojnë atë të qetësojë dhimbjet e shpinës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment