'Më kaloi jeta para syve'/ Çfarë i ndodhi Adrola Dushit?

'Më kaloi jeta para syve'/ Çfarë i ndodhi Adrola Dushit?

08:44, 25/09/2023
A+ Aa A-

Ditën e djeshme Adrola Dushit i paska kaluar jeta para syve. E thënë kjo në një mënyrë popullore, por për një moment makina e saj kishte ndaluar së funksionuari.

Fatmirësisht asgjë nuk ka ndodhur dhe modelja është në gjendje të mirë.

“Sot kam kaluar një nga ditët e mia më pak të mira. Për herë të parë në jetën time mendova se mund të mos kisha të tjera minuta këtu. Falë Zotit nuk ndodhi asgjë e rëndë dhe askush nuk u lëndua, por kur kuptova se makina ime nuk po merrte asnjë komandë, të them se u tmerrova është pak.

Por falë Zotit jam mirë. Sa bukur është kur ndalesh dhe mendon vetëm për gjërat e bukura që kemi në jetë! Dhe pse ne këtë e kuptojmë vetëm në momente të dhunshme. Jam kaq shumë falenderuese ndaj të madhit Zot. Ai s’më ka lënë kurrë vetëm,”-shkruan Adrola në Instastory.

Image
 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco