Shpërthen’ rrjeti pas veshjeve të markës së Victoria Beckham, komentet: Për gjyshen time janë më mirë

Shpërthen’ rrjeti pas veshjeve të markës së Victoria Beckham, komentet: Për gjyshen time janë më mirë

12:30, 10/06/2023
A+ Aa A-

Publikimet me fotot të modeleve të Victoria Beckham të veshura me të brendshme nga linja e re sollën një “stuhi” reagimesh.

Arsyeja nuk është tjetër veçse fakti që të brendshmet janë të thurura. Sapo fotot u bënë virale në mediat sociale, audienca e saj në internet filloi ta pyeste nëse ishte një lloj shaka.

Komentet vazhduan të ishin ironike, me shumë që e quajtën linjën e re të veshjeve dhe të brendshmeve të Beckham-it si “ageist”.

Pas reagimeve të komenteve, postimi u hoq nga Instagram dhe tashmë ekziston vetëm në Twitter, ndërsa në të njëjtën kohë komentet negative “u zhdukën”.

“Nëse kjo është modë, nuk e dua… Por është mirë për gjyshen time” po shkruanin shumë nga komentet në postimin “të hequr”, sipas gazetës spanjolle Marca.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco