Fifi rikthehet në Tiranë me djalin, ja pritja e ëmbël që iu bë nga familja

Fifi rikthehet në Tiranë me djalin, ja pritja e ëmbël që iu bë nga familja

11:07, 06/06/2023
A+ Aa A-

Këngëtarja e njohur Filloreta Raçi tashmë gëzon statusin e nënës. Prej muajsh ajo ndodhej në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, atje ku vendosi ta sjell në jetë djalin e saj, Theo Mal. Tani që djali i saj mbushi rreth 6 javë jetë, çifti janë kthyer në Tiranë.

Këtë e kanë zbuluar përmes rrjeteve sociale duke treguar edhe pamje nga pritja e ëmbël që iu bë nga familjarët. Siç shihet, çdo gjë është mbushur me ngjyrën blu.

Këngëtarja ka paralajmëruar se shumë shpejt do të iu rikthehet projekteve të reja dhe koncerteve. Projekti i saj i fundit është bashkëpunimi me këngëtaren Donjeta Morina “Pare”.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco