Bebe Rexha sjell për herë të parë një këngë shqip

Bebe Rexha sjell për herë të parë një këngë shqip

10:11, 01/06/2023
A+ Aa A-

Bebe Rexha do të sjellë për herë të parë një këngë shqip.

Këngëtarja me origjinë shqiptare zbuloi në Instagram se do të sjellë një këngë në bashkëpunim me DJ Gimi-O. “A duhet ta nxjerr këtë këngë në shqip këtë verë?” pyet ajo në një video të postuar në Instagram.

Me gjasë, kënga – ku Bebe këndon “Ti je vetëm për mu’/ A e di sa shumë të du’?” – do të publikohet këtë verë.

Kjo shënon herën e parë që këngëtarja vjen me një këngë shqip. Duke marrë parasysh faktin që shumë këngë të DJ Gimi-O, si “Habibi”, janë bërë jashtëzakonisht virale në Tiktok dhe platforma të tjera, do të jetë një nga hitet e verës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco