Një person i afrohet shtëpisë së Big Brother dhe i jep informacion Luizit: O mbret...

Një person i afrohet shtëpisë së Big Brother dhe i jep informacion Luizit: O mbret...

09:11, 25/03/2023
A+ Aa A-

Informacion nga jashtë por jo nga banorët por nga njerëzit.

Mbrëmjen e djeshme, një person është afruar pranë shtëpisë së “Big Brother Vip Albania” dhe i ka zbuluar diçka shumë të rëndësishme Luizit.

Teksa bërtiste me të madhe, ky person, e këshillon që të dalë nëse eliminohet Kiara pasi produksioni ia ka dhënë çmimin e madh Oltës.

“O Luiz! O mbret, po doli Kiara dil jashtë dhe ti. Mos rri kot, se ia kanë dhënë Oltës”

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco