Intervista e rrallë e Georgina Rodriguez

Intervista e rrallë e Georgina Rodriguez

11:49, 23/03/2023
A+ Aa A-

Georgina Rodríguez dha një nga intervistat e saj të rralla për televizionin spanjoll "El Hormiguero" duke dashur të promovojë sezonin e dytë të serialit për jetën e saj në Netflix. 

Ndikuesja, modelja dhe sipërmarrësja zbuloi disa nga aspektet e jetës së saj.

Ajo foli për jetën e saj të re në Riad, sekretet e dokumentarit dhe si është të jetosh me Cristiano Ronaldon. 

Në fakt, ajo ka shfrytëzuar kohën e saj në xhirime për të rrëfyer se Ronaldo nuk ishte aspak afër nënshkrimit për Atlético Madrid, siç shkruhej në verë, duke dashur në këtë mënyrë të sqaronte disa gjëra për llogari të partnerit të saj. 

Ajo tha gjithashtu për CR7 se ai është "një baba, vëlla dhe bir i mrekullueshëm" dhe përshkroi takimet e tyre të para. 

Që kur u takuan në dyqanin Gucci ku ajo punonte derisa Cristiano Ronaldo filloi të përpiqej ta njihte më mirë. 

“Shumë herë kemi ngrënë drekë në shtëpi dhe mendoj se sa me fat ndihem që më zgjodhi mua për të krijuar këtë familje të bukur”.

E stresuar dukshëm që në fillim të intervistës, Georgina deklaroi se gjatë xhirimeve të dokumentarit ndjeu mbështetjen e të gjithë familjes së saj .

 Ajo ka folur edhe për fëmijët e saj me disa deklarata të diskutueshme që u diskutuan shumë në rrjetet sociale. 

“Unë i dua fëmijët e mi, por jo fëmijët e të tjerëve”, tha ajo me shaka para se të rrëfente se është krenare që fëmijët e saj nuk janë të dhunshëm. 

Siç tha një nga fëmijët e tyre, ishte rrahur në shkollë një ditë më parë, por ai nuk iu përgjigj goditjeve. “Jam krenare që fëmijët tanë nuk ushtrojnë dhunë”, tha ajo. 

Në të njëjtën kohë, ajo zbuloi një tjetër talent të saj të fshehur. Siç tha Georgina, ajo është eksperte në degustimin e ujit mineral. 

“Një ditë ishim me pushime dhe bëmë një garë uji. Pesë gota ujë dhe mund të dalloja të gjitha markat”.

Deklarata më e diskutueshme që ajo bëri, megjithatë, ishte sërish për rritjen e fëmijëve të saj, pasi ajo tha se përpiqet t'u tregojë fëmijëve të saj se ka edhe varfëri rreth tyre, duke theksuar se ajo dhe Ronaldo vijnë nga familje të varfra. 

“Unë u them atyre që nuk duhet ta lënë ushqimin e tyre dhe nëse nuk e hanë është për meze të lehtë të pasdites më vonë. Herë pas here i vendos në video me fëmijë që nuk kanë ushqim dhe u them që kjo mund t'u ndodhë atyre”, tha ai.

Një tjetër pikë e intervistës bëri përshtypje në të cilën ajo përmendi se jetojnë “thjesht” me yllin portugez dhe se nuk janë “materialistë”, ndërsa ka deklaruar se i ka bërë tri herë dhuratë... makina për ditëlindjen e tij.

Natyrisht, ajo iu referua edhe humbjes së fëmijës së saj, njërit prej binjakëve, pas lindjes dhe tregoi një tatuazh engjëlli që ka bërë për të. 

Ajo gjithashtu i tregoi kamerës një tatuazh të dytë të inicialeve të tyre me Ronaldon dhe një zemër, duke thënë se ishte një vizatim që CR7 i bëri asaj një natë në një hotel në Paris.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco